Skontaktuj się z nami

660-57-90-99

Pracujemy

pon.- pt 10:00 - 18:00

Cart

MILTON

Produkty marki Milton są obecne w szpitalach i domach od ponad 60 lat i mają za sobą niezwykle ciekawą historię. Firma Milton Pharmaceutical Company powstała w roku 1916, a nazwa produktów pochodzi od nazwiska słynnego poety Johna Miltona (1608-1674) autora Raju utraconego.  Marka Milton należy od roku 2000 do francuskiej grupy Laboratoire Rivadis, która jest przedsiębiorstwem rodzinnym, funkcjonującym od roku 1971.
Laboratoire Rivadis jest w pełni oddane idei ochrony dzieci i całych rodzin i dlatego od lat opracowuje i wprowadza na rynek przyjazne dla środowiska preparaty i kosmetyki dla wszystkich grup wiekowych, cieszące się pełną aprobatą sektora ochrony zdrowia. Z większości produktów Laboratoire Rivadis, w tym produktów marki Milton, korzystają specjaliści w dziedzinie opieki nad małymi dziećmi we francuskich i angielskich szpitalach, oddziałach położniczych i żłobkach.
Celem nadrzędnym marki jest utrzymanie najwyższej jakości dlatego większość  produktów wytwarzana jest we Francji i Wielkiej Brytanii przy zachowaniu najwyższych standardów technologicznych. Wszystkie produkty Milton poddane zostały badaniom klinicznym, w celu zagwarantowania pełnej skuteczności i bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

MUNCHKIN

Firma Munchkin z siedzibą w Kalifornii od 1991 roku tworzy produkty dla dzieci, które są nagradzane na całym świecie za innowacyjność, jakość oraz wspaniały design.

Munchkin jest właścicielem ponad 100 patentów, 40 dodatkowych jest w toku rozpatrzenia. Firma zdobyła ponad 30 nagród branżowych , w tym prestiżową nagrodę Target ® Partner Corporation of Excellence.

Produkty Munchkin są zalecane przez konsultantów laktacyjnych, pracowników medycznych, specjalistów od zabawek i rodziców. Można je znaleźć w ponad 25 tys. punktach sprzedaży detalicznej na całym świecie.

 

KEEL TOYS

Założona w 1947 roku w Wielkiej Brytanii produkcja pluszaków to rodzinny biznes prowadzony z pokolenia na pokolenie. Markę wyróżnia wspaniałe wzornictwo oraz dbałość o szczegóły. Jak mówią o swoich produktach pracownicy: to połączenie innowacyjnego, lecz ponadczasowego designu, wysokiej jakości materiałów oraz wspaniałej technologii. Obecnie firma prowadzona jest przez 4. braci, a ich produkty znane są na całym świecie.

W 2015 roku marka została jednym z najbardziej gorących i pożądanych produktów, kiedy zabawki pojawiły się w ulubionym przez Anglików serialu „Coronation Street”, oglądanym przez 6 mln widzów.

MOTHERCARE

Założona w 1961 roku w Wielkiej Brytanii przez Selim’a Zilkha i Sir James’a Goldsmith’a marka jest znana i lubiana na całym świecie. Firma zatrudnia ponad 6 tys. pracowników, specjalizuje się w produktach dla kobiet w ciąży oraz dzieci do lat 8. W chwili obecnej ma ponad 400 sklepów i ciągle się rozwija zdobywając wiele nagród za swoje produkty. W 2007 roku Mothercare wykupiło Early Learning Centre (ELC) za 85 mln £ czym zdobyło jeszcze większą cześć rynku.

DISNEY FROZEN

Produkcja Disneya o księżniczkach Annie i Elsie okazała się być całkowitym hitem. Fani bajki „Kraina Lodu” znajdą wiele produktów z ulubionymi bohaterami.

BLAZE

Amerykański serial animowany „Blaze i Mega Maszyny” stworzony przez Jeffa Borkina i Ellen Martin stał się bardzo szybko hitem wśród dzieci. W chwili obecnej dostępnych jest wiele produktów z ulubionymi bohaterami.

Marki