Skontaktuj się z nami

660-57-90-99

Pracujemy

pon.- pt 10:00 - 18:00

Cart

Blaze i Mega Maszyny auto Blaze

35.00
0 review(s)

Te auto Twoje dziecko zna z popularnego serialu na kanale Nickelodeon- Blaze i Mega Maszyny. Zabawki Blaze to gwarancja wspaniałej zabawy dla fanów Mega Maszyn. Model Blaze został starannie wykonany z dbałością o szczegóły. Pasuje do torów Blaze Monster Dome oraz wyrzutni. Jest to seria Die Cast- 8 cm. Zabawki Blaze to oryginalny produkt od Fisher Price.

Blaze i Mega Maszyny auto Knight Truck Die Cast

29.00
0 review(s)

Te auto Twoje dziecko zna z popularnego serialu na kanale Nickelodeon- Blaze i Mega Maszyny. Model Knight Truck został starannie wykonany z dbałością o szczegóły. Pasuje do torów Blaze Monster Dome oraz wyrzutni. Jest to seria Die Cast- 8 cm. Zabawki Blaze to oryginalny produkt od Fisher Price.

Blaze i Mega Maszyny auto Mud Racing Blaze Die Cast

39.00
0 review(s)

Te auto Twoje dziecko zna z popularnego serialu na kanale Nickelodeon- Blaze i Mega Maszyny. Model Mud Racing (ubłocony) Blaze został starannie wykonany z dbałością o szczegóły. Pasuje do torów Blaze Monster Dome oraz wyrzutni. Jest to seria Die Cast- 8 cm. Zabawki Blaze to oryginalny produkt od Fisher Price.

Blaze i Mega Maszyny auto Pickle Die Cast

55.00
0 review(s)

Te auto Twoje dziecko zna z popularnego serialu na kanale Nickelodeon- Blaze i Mega Maszyny. Pickle to jeden z głównych bohaterów bajki. Model Pickle został starannie wykonany z dbałością o szczegóły. Pasuje do torów oraz wyrzutni. Jest to seria Die Cast- 8 cm. Oryginalny produkt Fisher Price.

Blaze i Mega Maszyny auto Stripes Die Cast

59.00
0 review(s)

Te auto Twoje dziecko zna z popularnego serialu na kanale Nickelodeon- Blaze i Mega Maszyny. Model Stripes z serii Blaze został starannie wykonany z dbałością o szczegóły. Pasuje do torów oraz wyrzutni. Jest to seria Die Cast- 8 cm. Auto Stripes to oryginalny produkt Fisher Price.

Blaze i Mega Maszyny auto Zeg Die Cast

69.00
0 review(s)

Te auto Twoje dziecko zna z popularnego serialu na kanale Nickelodeon- Blaze i Mega Maszyny. Auto Zeg to jeden z głównych bohaterów bajki. Model Zeg został starannie wykonany z dbałością o szczegóły. Pasuje do torów oraz wyrzutni. Jest to seria Die Cast- 8 cm. Oryginalny produkt Fisher Price.

Fisher Price Blaze i Mega Maszyny auto Grizzly Bear

33.00
0 review(s)

Te auto Twoje dziecko zna z popularnego serialu na kanale Nickelodeon- Blaze i Mega Maszyny. Grizzly Bear to jeden z bohaterów bajki. Model Grizzly Bear został starannie wykonany z dbałością o szczegóły. Pasuje do torów Blaze Monster Dome oraz wyrzutni. Jest to seria Die Cast- 8 cm. Zabawki Blaze to oryginalny produkt od Fisher Price.

Fisher Price Blaze i Mega Maszyny auto Sphinx Truck Die Cast

29.00
0 review(s)

Te auto Twoje dziecko zna z popularnego serialu na kanale Nickelodeon- Blaze i Mega Maszyny. Sphinx to jeden z bohaterów bajki. Model Sphinx Truck został starannie wykonany z dbałością o szczegóły. Pasuje do torów Blaze Monster Dome oraz wyrzutni. Auto pochodzi z serii Die Cast- 8 cm. Zabawki Blaze to oryginalny produkt od Fisher Price.

Blaze i Mega Maszyny Mówiący Zeg

95.00
0 review(s)

Te auto- Mówiący ZEG, Twoje dziecko zna z popularnego, animowanego serialu na programie Nickelodeon- Blaze i Mega Maszyny. Seria mówiących aut Blaze jest skierowana dla dzieci powyżej 3 roku życia. Model mówiący  Zeg jest wspaniałym odzwierciedleniem aut monster track. Zeg mówi i wydaje z siebie dźwięki, dzięki czemu zabawa staje się bardziej atrakcyjna! Wymiary: 15 x 13 cm Baterie […]

Marki