Skontaktuj się z nami

660-57-90-99

Pracujemy

pon.- pt 10:00 - 18:00

Cart

Blaze i Mega Maszyny auto Metaliczny Blaze Die Cast

39.00
0 review(s)

Te auto Twoje dziecko zna z popularnego serialu na kanale Nickelodeon- Blaze i Mega Maszyny. Model Metallic Blaze został starannie wykonany z dbałością o szczegóły. Pasuje do torów oraz wyrzutni. Jest to seria Die Cast- 8 cm. Oryginalny produkt Fisher Price.

Blaze i Mega Maszyny auto Mud Racing Blaze Die Cast

39.00
0 review(s)

Te auto Twoje dziecko zna z popularnego serialu na kanale Nickelodeon- Blaze i Mega Maszyny. Model Mud Racing (ubłocony) Blaze został starannie wykonany z dbałością o szczegóły. Pasuje do torów Blaze Monster Dome oraz wyrzutni. Jest to seria Die Cast- 8 cm. Zabawki Blaze to oryginalny produkt od Fisher Price.

Blaze i Mega Maszyny auto Pickle Die Cast

55.00
0 review(s)

Te auto Twoje dziecko zna z popularnego serialu na kanale Nickelodeon- Blaze i Mega Maszyny. Pickle to jeden z głównych bohaterów bajki. Model Pickle został starannie wykonany z dbałością o szczegóły. Pasuje do torów oraz wyrzutni. Jest to seria Die Cast- 8 cm. Oryginalny produkt Fisher Price.

Blaze i Mega Maszyny auto Pickle Race

39.00
0 review(s)

Te auto Twoje dziecko zna z popularnego serialu na kanale Nickelodeon- Blaze i Mega Maszyny. Model Pickle Race został starannie wykonany z dbałością o szczegóły. Pasuje do torów oraz wyrzutni. Jest to seria Die Cast- 8 cm. Oryginalny produkt Fisher Price.

Blaze i Mega Maszyny auto Zeg Die Cast

69.00
0 review(s)

Te auto Twoje dziecko zna z popularnego serialu na kanale Nickelodeon- Blaze i Mega Maszyny. Auto Zeg to jeden z głównych bohaterów bajki. Model Zeg został starannie wykonany z dbałością o szczegóły. Pasuje do torów oraz wyrzutni. Jest to seria Die Cast- 8 cm. Oryginalny produkt Fisher Price.

Marki